31 Грудень 2022

З Новим роком і Різдвом Христовим!

Дорогі викладачі, співробітники та студенти!

Від щирого серця вітаю вас із Новим роком і Різдвом Христовим!

З Новим роком і Різдвом Христовим!Для кожного з нас рік, що минає, був непростим, сповненим напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень і результатів. У 2022 році наше звичне життя змінилось у всіх сферах, перед освітою постало багато викликів, а організація якісного дистанційного навчання в умовах воєнного стану стала черговим випробуванням наших можливостей.

На щастя, ми гідно впоралися з цими проблемами і сьогодні з упевненістю можу сказати, що цей рік збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав можливість не лише вистояти, а й створити всі умови для подальшого розвитку нашого Університету.

Висловлюю глибоку подяку всім працівникам Університету за сумлінну, щоденну працю упродовж цього нелегкого року.

Наближення Нового року – це нові сподівання, життєві задуми й бажання, віра в мирне майбутнє та відродження України!

Тож, нехай 2023 рік буде багатим на щастя та радість, щедрим на втілення в реальність нових ідей, прийняття мудрих рішень і здійснення мрій. Від усього серця бажаю, щоб у 2023 році обов’язково справдилися наші найкращі сподівання. Нехай кожен новий день додає здоров’я й оптимізму, а яскравий святковий настрій повсякчас зберігається у ваших серцях!

З повагою,

ректор УкрДУЗТ

Сергій ПАНЧЕНКО

З Новим роком і Різдвом Христовим!