25 Березень 2022

З початку бойових дій ЦНПП разом із ЦЕВМ мобілізовано студентів та випускників для забезпечення евакуаційних рейсів на Укрзалізниці!

Провідники та волонтери на залізничних вокзалах міста Харкова, Жмеринки, Дніпра, Ужгорода вже працюють та допомагають на місцях.

Заявки серед молоді продовжують надходити та опрацьовуються спільно із відділом кадрів Пасажирської компанії. Додатково на різних посадах у воєнний час продовжують роботу на залізниці близько 80 студентів Українського державного університету залізничного транспорту.

Студенти і випускники! Хто має будь-яку робітничу професію (слюсаря, провідника, помічника машиніста, прийомоздавальника і т.д.) – просимо добровільно долучитися!

Хто не має робітничої професії – потрібні працівники вокзалів для допомоги біженцям – прохання долучитися!

Звертатися безпосередньо до керівника Центру навчально-практичної підготовки, професійної та дуальної освіти УкрДУЗТ Олександра Каменєва: +38(095)2505259

#uaразом #укрдузт #укрзалізниця