23 Грудень 2022

Захист ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМИ-МАГІСТРАМИ ЗА ПРОГРАМОЮ «ДВА ДИПЛОМИ» УКРДУЗТ- CNAM!

Український державний університет залізничного транспорту продовжує реалізацію програми подвійних дипломів разом із Національною консерваторією мистецтв та ремесел (CNAM, м. Париж). Програму було розроблено партнерськими університетами в рамках роботи в проєкті Темпус.

Так, з 20 по 22 грудня 2022 р. в УкрДУЗТ у дистанційному форматі відбувся захист дипломів чергових 20 випускників магістратури за спеціальністю «Менеджер високошвидкісних залізничних систем».

ВІримо, що знання отримані в магістратурі обов’язково стануть вам в нагоді та бажаємо всім випускникам успіхів та подальшого кар’єрного зростання!

Продовжуємо співпрацю з нашими міжнародними партнерами з метою поглиблення інтеграції Університету в європейський освітній простір і запрошуємо на навчання в магістратуру в 2023 році за спеціальністю «Менеджер високошвидкісних залізничних систем»!