24 Травень 2021

ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ В УКРДУЗТ ЗА ПРОГРАМОЮ 2D З НАЦІОНАЛЬНОЮ КОНСЕРВАТОРІЮ МИСТЕЦТВ І РЕМЕСЕЛ (CNAM, Париж)

27 травня 2021 р. Український державний університет залізничного транспорту (Харків) та Національна консерваторія мистецтв і ремесел (CNAM, Париж) в межах програми «Два дипломи» провели в дистанційному форматі спільний захист випускних кваліфікаційних робіт за спеціальністю CNAM «Менеджер високошвидкісних залізничних систем».

Міжнародну екзаменаційну комісію очолив представник французького партнерського університету професор Тьєррі Хорсін. До складу комісії увійшли професор Сергій Панченко, ректор УкрДУЗТ, доцент Артур Каграманян, проректор УкрДУЗТ, а також представники АТ «Укрзалізниця» – Юзеф Тулей, директор Департаменту колії і споруд, Віталій Крючков, заступник директора департаменту з технічних питань Департаменту управління рухом та Олексій Трихліб, начальник паливно-енергетичного відділу служби локомотивного господарства регіональної філії «Південна залізниця».

Успішно захистилися наступні магістри: зі спеціальності 275 «Транспортні технології» УкрДУЗТ Крістіна ГОЛОВАНЬ з роботою на тему: «Удосконалення організації швидкісних пасажирських перевезень в умовах станції Х» (науковий керівник – проф. Денис Ломотько). Зі спеціальності 273 «Залізничний транспорт» УкрДУЗТ Владислав РАДЧЕНКО, тема роботи: «Розроблення пропозицій з удосконалення контролю екіпажної частини високошвидкісного рухомого складу» (науковий керівник – проф. Володимир Пузир), Роман ПЕТРОВСЬКИЙ з темою роботи: «Проект реконструкції безстикової колії з перспективами для високошвидкісного руху на ділянці РФ «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» (науковий керівник – доцент Денис Фаст), Василь ГОЛІНЕЙ з роботою на тему: «Капітальний ремонт аварійного тунелю на перегоні Чортків – Бучач Львівської залізниці на основі нових

конструктивно-технологічних рішень гідроізоляції та підсилення обробки. Комплексний проект» (науковий керівник – проф. Андрій Плугін).

Щирі витання випускникам та науковим керівникам!

ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ  В УКРДУЗТ ЗА ПРОГРАМОЮ 2D З НАЦІОНАЛЬНОЮ КОНСЕРВАТОРІЮ МИСТЕЦТВ І РЕМЕСЕЛ (CNAM, Париж)