18 Квітень 2022

ЗАКІНЧУЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО (НМТ)

Шановні випускники шкіл, ліцеїв, коледжів, технікумів, училищ – 19.04.2022 року ЗАКІНЧУЄТЬСЯ реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті. Хто ще не зареєструвався – ПРОХАННЯ ТЕРМІНОВО ПРОЙТИ РЕЄСТРАЦІЮ АБО ПЕРЕВІРИТИ ЇЇ ПРАВИЛЬНІСТЬ.

Випускникам минулих років, які мають результати ЗНО 2019–2021 років і планують цього року вступати за ними до вишів, необхідно також сформувати реєстраційну картку і до 19 квітня надіслати комплект документів до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти. Створіть реєстраційну картку за посиланням.

Якнайуважніше поставтеся до заповнення таких її полів: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, серія (за наявності) і номер паспортного документа. Ці дані є важливими не лише для нас, а й для подання вами документів для вступу. Роздрукуйте свою реєстраційну картку (якщо маєте змогу), заповніть від руки заяву про участь у тестуваннях. Надішліть оформлену реєстраційну картку та копію паспортного документа до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (вул. Київська, 46, м. Вінниця, 21009).

Якщо ви не можете скористатися засобами поштового зв’язку, надішліть документи на електронну адресу: vintest@vn.testportal.gov.ua

За ДОДАТКОВОЮ інформацією з питань вступу до університету звертайтесь до представників Приймальної комісії:

Шандер Олег Едуардович, (099) 227-98-59

Коростельов Євген Миколайович, (099) 785-95-24

Мкртичьян Олена Миколаївна, (050) 548-44-03, (067) 579-26 77

ЗАКІНЧУЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО (НМТ)