28 Квітень 2023

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ДЕВ’ЯТНАДЦЯТІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «МІЖНАРОДНА ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА, ІНДУСТРІАЛЬНІ ЦЕНТРИ ТА КОРПОРАТИВНА ЛОГІСТИКА»

1-2 червня 2023 року в Українському державному університеті залізничного транспорту

При підтримці:  МІНІСТЕРСВА ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ

МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

ТРАНСПОРТНОЇ  АКАДЕМІЇ УКРАЇНИ

АТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»

За участю:  Conservatoire national des arts et métiers (France)

Institute of automatic control telematics of transport (Poland)

Відбудеться

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА  НАУКОВО – ПРАКТИЧНА МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МІЖНАРОДНА ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА, ІНДУСТРІАЛЬНІ ЦЕНТРИ  ТА КОРПОРАТИВНА ЛОГІСТИКА»

Український державний університет залізничного транспорту запрошує Вас взяти участь у роботі Дев’ятнадцятій науково – практичної конференції, націленої на об’єднання підприємств в умовах нових форм власності Міжнародна транспортна інфраструктура, індустріальні центри та корпоративна логістика” за секціями:

1. Розвиток індустріальних центрів в умовах глобалізації

2. Міжнародна та національна транспортна інфраструктура

3. Логістичні технології на підприємствах транспорту і промисловості

4.Менеджмент і маркетинг на транспорті

5. Інформаційні технології, штучний інтелект

6. Управління соціально-економічними системами в умовах неоіндустріалізації та глобалізації (людина, технології, економіка)

Останній термін прийняття матеріалів до друку – 31 травня 2022 року (включно).

До участі в конференції запрошуються науковці, аспіранти, студенти ЗВО та науково-дослідних установ, а також практичні працівники з України та зарубіжних держав, які активно займаються науковими дослідженнями в сфері економіки, транспорту.

Учасники конференції отримують сертифікат із зазначенням обсягу  15 годин.

Детальніше про конференцію.