06 Травень 2021

ЗАПРОШУЄМО НА ВІДКРИТУ ЛЕКЦІЮ НА ТЕМУ «ІНСТИТУЦІЇ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ» доктора історичних наук, професора МАРЕКА МІКОЛАЙЧИКА (Університет Адама Міцкевича, м. Познань, Польща)

Шановні студенти!

11 травня 2021 р. о 9.30 годині на платформі zoom кафедра історії та мовознавства Навчально-наукового центру гуманітарної освіти організує відкриту онлайн-лекцію запрошеного професора МАРЕКА МІКОЛАЙЧИКА з історичного факультету Університету Адама Міцкевича в Познані. Лекцію приурочено до традиційного святкування в Україні Днів Європи.

Запрошуємо всіх бажаючих! Ідентифікатор конференції в  zoom 506 534 5925, пароль 012345.

ЗАПРОШУЄМО НА ВІДКРИТУ ЛЕКЦІЮ НА ТЕМУ «ІНСТИТУЦІЇ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ»  доктора історичних наук, професора МАРЕКА МІКОЛАЙЧИКА  (Університет Адама Міцкевича, м. Познань, Польща)