23 Лютий 2020

Запрошуємо студентів коледжів та технікумів прийняти участь у квесті «фінансовий прорив»

Який відбудеться 22 лютого 2020 року з 13.00 до 15.30 за адресою: Український державний університет залізничного транспорту, місто Харків, площа Фейєрбаха 7

Реєстрація учасників розпочнеться о 12:30 корпус 1, аудиторія 1.417 Університету.

Метою квесту є ознайомлення школярів зі структурою фінансової системи України. «Фінансовий прорив» – це бізнес-локація, яка демонструє процес фінансово-економічних відносин у підприємницькій діяльності. А саме: можливості отримання кредитних ресурсів у банківських установах, процес торгівлі цінними паперами на фондових біржах, відшкодування збитків страховими компаніями, виявлення недоліків під час проведення аудиту, дослідження роботи державної фіскальної служби, розкриття таємниці додаткових капіталів інвестиційних фондів та багато іншого.

15.00 – Кава-брейк.

До уваги учасників: – реєстраційні анкети (Додаток 1) надсилати на електронну адресу kaf.finance@ukr.net;
– всі учасники квесту отримають сертифікати.

Анкета команди учасників квесту