14 Жовтень 2022

14-а Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених

0грудня 2022 року Львівський інститут Українського державного університету науки і технологій проводить 14-у Міжнародну науково-практичну конференцію студентів та молодих вчених «Сучасні транспортні технології».

Напрямки роботи конференції:

1. Транспортні технології і логістика процесу перевезень.
2. Транспортна інженерія.
3. Економічні та гуманітарні проблеми транспорту.

Впродовж роботи конференції будуть заслухані доповіді студентів та молодих вчених за зазначеними напрямами, обговорені результати теоретичних і експериментальних досліджень.

Режим роботи конференції – дистанційний із використанням програми Zoom (програма конференції та посилання для входу в Zoom будуть надіслані додатково зареєстрованим учасникам після 28 листопада).

За результатами конференції буде видано збірник праць.

Реєстрація на конференцію доступна за посиланням або за допомогою QR-коду

14-а Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених

Заявка про Вашу участь у конференції та тези доповіді, оформлені згідно з вказаними вимогами, повинні надійти в Оргкомітет не пізніше 4 грудня 2022 року.

Участь в конференції безкоштовна!