23 Жовтень 2021

IV Відкритий регіональний турнір з фінансової грамотності (KharkivFinCup-2021)

Дослідження рівня фінансової грамотності свідчать про те, що рівень фінансової обізнаності та фінансової культури населення України залишається на низькому рівні і потребує довгострокових, систематичних, скоординованих  дій всіх зацікавлених сторін: органів державної влади, громадських організацій, навчальних закладів.

Навчально-науковим інститутом «Каразінський банківський інститут» спільно з Харківським банківським союзом, Харківським університетським консорціумом розроблено Стратегію підвищення фінансової грамотності Харківської області. Метою  Стратегії є  створення основ для підвищення фінансової грамотності, як необхідної умови підвищення рівня і якості життя, економічного добробуту Харківського регіону, налагодження освітнього, наукового, організаційно-методичного співробітництва, спрямованого на розвиток фінансової грамотності в Україні.

Для участі у  IV Відкритому регіональному турнірі з фінансової грамотності (KharkivFinCup-2021) необхідно заповнити реєстраційну форму:

Заявка на участь у IV Відкритому регіональному турнірі з фінансової грамотності. KharkivFinCup-2021

Зміст реєстраційної форми (для ознайомлення)

Детальніше – за посиланням.

IV Відкритий регіональний турнір з фінансової грамотності (KharkivFinCup-2021)