15 Березень 2021

Конкурс новаторських ідей “Перший всеукраїнський Могилянський відкритий Хакатон”

Суть проекту?:
Національний Університет Києво-Могилянська Академія разом з енергокомпанією “Мегайтрейдінг” та за підтримки Мінрегіону та КМДА, українських медіа ініціювали конкурс новаторських ідей “Перший всеукраїнський Могилянський відкритий Хакатон”. Студенти та молодь, що візьмуть участь в Хакатоні, мають представити інноваційні ідеї та рішення в сферах екології, енергетики та суспільства, а їх проекти можуть отримати відповідну експертизу та підтримку від організаторів та партнерів.

Умови Хакатону?:
Починаючи з 10 березня усі охочі зможуть подати свої проекти за дев’ятьма пріоритетними напрямками:
– розумне споживання енергії;
– інфраструктура для електротранспорту;
– “зелене” підприємництво;
– шерінгові моделі спільного користування;
– моделі локальної переробки сміття;
– екологія людини та навколишнього середовища;
– адаптивні моделі локального впровадження ВДЕ;
– перспективні моделі комерціалізації інновацій;
– соціальні ініціативи та проекти в сфері освіти, науки, культури.

Таймлайн заходу⌛️??:
1 етап — до 25 березня. Відбудеться прийом заявок учасників з їх ідеями інноваційних проектів.
2 етап — Експертне журі почне відбір до фіналу.
1 квітня будуть оголошені фіналісти. Автори мають підготуватися до захисту.
3 етап —10 квітня буде проведена презентація фінальних проектів, а також бізнес-гра.

Дізнатися більше детальної інформації можна за посиланням: https://kma-hackathon.com/