08 Червень 2021

Міжнародна конференція “Пріоритети в новому зеленому курсі ЄС”

З нагоди Європейського зеленого тижня Міністерство освіти і науки України запрошує взяти участь у міжнародній конференції «Пріоритети в новому зеленому курсі».

До участі в заході запрошуються студенти, учні, молоді науковці, які працюють над реалізацією власних стартапів, представники закладів вищої освіти, наукових установ, наукових парків, інших інноваційних структур, громадських організацій та реального сектора економіки, до сфери інтересів яких належать питання продукування та поширення ідей зеленої економіки в Україні

Місце проведення: Інститут права і адміністрації Університету Марії Кюрі-Складовської (м. Люблін, Польща)

Форма конференції, у зв’язку з триваючою пандемією COVID-19 – дистанційна.

Дати проведення: 17 червня 2021 року

Організатори: Захід проводиться за сприяння Фонду лідерів перетворень й фінансується Польсько-американським фондом свободи.

Кінцева дата приймання заявок: 10.06.2020

Секції конференції:

• Сталий розвиток.
  • Охорона та формування навколишнього середовища.
  • Відповідальне виробництво та управління виробничими ресурсами.
  • Соціальна справедливість та громадянська участь.
  • Відповідальне управління.
  • Участь у Стратегії країн Східного партнерства.

Докладніше: сайт конференції

Міжнародна конференція “Пріоритети в новому зеленому курсі ЄС”