02 Листопад 2021

Міжнародна науково-практична конференція «Problems of Emergency Situations» (PES-2022)

Національний університет цивільного захисту України запрошує взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Problems of Emergency Situations», яка відбудеться в університеті 19 травня 2022 року.

Для участі у конференції необхідно до 01 березня 2022 року представити до Оргкомітету тези доповіді та заявку на участь у конференції.
Відповідно до контракту з компанією Trans Tech Publications Ltd (Zurich, Switzerland) про публікацію матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Problems of Emergency Situations» (PES-2022) є можливість опублікування статей в закордонному індексованому періодичному науковому виданні. Статті учасників конференції, що відповідають встановленим вимогам, будуть опубліковані окремим томом в науковому журналі, індексованому наукометричною базою Scopus.

Додаткова інформація за посиланням.