09 Березень 2021

Міжнародна науково-технічна конференція “TransNav-2021”, 16-18 червня, м. Гдиня

Морський університет м. Гдині (Польща) та Морський інститут запрошує Вас взяти участь у 14-й Міжнародній конференції “Морська навігація та безпека морського транспорту, TransNav 2021”, що відбудеться з 16 по 18 червня 2021 р., у Польщі.

Офіційний термін подання доповідей – 1 квітня 2021 року.

Міжнародна конференція “TransNav-2021” зосереджена на високоякісних наукових дослідженнях, що стосуються розвитку морської освіти та навчання, морської науки, управління морською безпекою, морської політики, морської промисловості, морського середовища та енергетичних технологій. Секції конференції розглядають актуальні питання, стосовно телекомунікацій, електроніки, робототехніки, обчислювальної техніки, астрономії, математики, геодезії, картографії, гідрографії, метеорології, психології, інженерії морського руху, аналізу ризиків, логістики, теоретичної фізики, приладобудування, машинобудування, ергономіки, портового та океанського машинобудування, фінансового планування та права. Конференція є форумом для науковців, інженерів, мореплавців, ергономістів та політиків, зацікавлених у морських дослідженнях.

Детальніше: https://transnav2021.umg.edu.pl/

Міжнародна науково-технічна конференція “TransNav-2021”, 16-18 червня, м. Гдиня