10 Вересень 2020

Програма Erasmus+ оголошує додаткові конкурси

У серпні відбувся перегляд Робочої програми Erasmus+ 2020 року. Зокрема, було оголошено два нові конкурси. В рамках кожного з них буде виділено 100 млн євро на вирішення освітніх проблем, пов’язаних з пандемією COVID-19.

  • Конкурс у сфері готовності до цифрового навчанняпідтримає проєкти в сфері шкільної та професійної освіти та навчання, а також вищої освіти. Ця ініціатива має на меті поліпшити умови дистанційного, змішаного та онлайнового навчання. Вона також передбачає підтримку вчителів та тренерів і забезпечуватиме інклюзивність цифрового навчання.
  • Конкурс “партнерств задля творчості”підтримає проєкти в сфері молоді, шкільної освіти та освіти дорослих. Він спрямований на розвиток навичок та умінь, які заохочують творчість і покращують якість робіт молоді, додають їм новаторства і визнання.

Обидві ініціативи допоможуть об’єднати освітні, навчальні та молодіжні організації з організаціями із культурного та творчого секторів.

Додаткову інформацію про ініціативи та пояснення щодо них можна отримати у другому наборі правок до  Керівництва з програми Erasmus+ у 2020 році.

Заявку можна подати до 29 жовтня 2020 року.

Програма Erasmus+ оголошує додаткові конкурси