07 Лютий 2022

Стартував конкурс для студентів зі створення коротких навчальних відео «Young education changers»

Cтартував конкурс зі створення коротких навчальних відео Young education changers, до участі у якому запрошують студентів закладів вищої та професійно-технічної освіти.

Учасники мають підготувати відео, в якому доступно та креативно пояснюють студентам тему з навчальної програми.

Переможці отримають винагороди та призи для реалізації пізнавальних і креативних навичок, а за підтримки партнерів кращі з них зможуть пройти стажування або навіть знайти перше робоче місце.

Що необхідно зробити?

1. Обрати предмет або тему з програми ЗВО/профтеху.
  2. Зняти вертикальне відео (до 3-х хвилин).
  3. Завантажити відео на свою сторінку в застосунку Clasee та поділитися з друзями, адже саме вони допоможуть здобути перемогу.

Дедлайн – 25 лютого 2022 року.

Докладніше про конкурс – на сайті організаторів