15 Грудень 2021

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ «Освіта і наука у сфері енергоефективності. Енергоефективність у закладах освіти і науки»

24 грудня 2021 року Держенергоефективності проводить Всеукраїнський форум високого рівня «Освіта і наука у сфері енергоефективності.  Енергоефективність у закладах освіти і науки».

Ціль заходу – підняти та обговорити питання якісної підготовки висококваліфікованих спеціалістів у сфері енергоефективності, що наразі активно розбудовується в країні та створює попит на ринку праці, а також обговорити ефективні шляхи і джерела фінансування енергоефективної модернізації закладів освіти та науки.

Організатор – Держенергоефективності спільно із Національним університетом «Львівська політехніка» за підтримки GIZ та UNDP.

Місце проведення: м. Львів, Національний університет «Львівська політехніка».

До участі запрошуються ректори та науковці закладів вищої освіти, керівники наукових установ, представники фінансових установ, міжнародних організацій.

Реєстрація на Всеукраїнський форум є обов’язковою за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeS3j59ZgfwKLH5KnSQ1a3a5ff1nFVTz79UOPF2ZLtOcGOhMA/viewform?usp=sf_link