20 Березень 2024

Всеукраїнський конкурс “Моя країна – моя відповідальність” – можливість отримати стипендію у 20 000 гривень!

Шановні друзі,

Ми маємо чудову новину для школярів та студентів України! З радістю оголошуємо про старт всеукраїнського конкурсу на тему “Моя країна – моя відповідальність”, який проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Мета цього конкурсу – сприяти формуванню національної свідомості серед молодих українців. Учасникам конкурсу відкривається унікальна можливість отримати стипендію у розмірі 20 000 гривень, яку вони зможуть використати для свого навчання та розвитку.

Для участі в конкурсі необхідно написати роботу відповідно до умов та тематики, які зазначені на офіційній сторінці конкурсу. Ми радимо звернути увагу на всі умови, щоб ваша робота була прийнята суддівською колегією та мала всі шанси стати найкращою серед інших. Не соромтеся використовувати свій власний життєвий досвід та висловлювати особисті щирі думки.

Вся необхідна інформація про умови та правила участі в конкурсі доступна на офіційній сторінці гранту. Ми вдячні вам за участь та за ваш внесок у формування кращого майбутнього нашої країни!