ЧЛЕНИ ВЧЕНОЇ РАДИ ЗА ПОСАДАМИ |
Ректор, проректори |
1. | Панченко Сергій Володимирович | ректор, голова вченої ради (обраний відповідно до Закону України «Про вищу освіту», протокол засідання вченої ради від 31.05.2021 р. № 5) |
2. | Каграманян Артур Олександрович | проректор з науково-педагогічної роботи |
3. | Коновалов Леонід Станіславович | проректор з науково-педагогічної роботи |
4. | Панченко Владислав Вадимович | проректор з науково-педагогічної роботи |
Декани |
5. | Дудін Олексій Аркадійович | декан будівельного факультету |
6. | Змій Сергій Олексійович | декан факультету інформаційно-керуючих систем та технологій |
7. | Куценко Максим Юрійович | декан факультету управління процесами перевезень |
8. | Соломніков Іван Володимирович | декан економічного факультету |
9. | Устенко Олександр Вікторович | декан механіко-енергетичного факультету |
Директори навчально-наукових центрів |
10. | Гараєв Мікаіл Вагіф огли | директор навчально-наукового центру міжнародного співробітництва та освіти, доцент кафедри менеджменту і адміністрування |
11. | Захарченко Вячеслав Вікторович | директор навчально-наукового центру освіти дорослих, доцент кафедри механіки і проектування машин |
12. | Козодой Дмитро Сергійович | директор навчально-наукового центру спеціального навчання працівників суб’єктів перевезення небезпечних вантажів, доцент кафедри охорони праці та навколишнього середовища |
13. | Колесник Костянтин Едуардович | директор навчально-наукового центру гуманітарної освіти, доцент кафедри історії та мовознавства |
Учений секретар |
14. | Жученко Олександр Сергійович | учений секретар, доцент кафедри транспортного зв’язку, секретар вченої ради УкрДУЗТ |
Директор бібліотеки |
15. | Начарян Катерина Петрівна | директор бібліотеки |
Головний бухгалтер |
16. | Хлєбникова Олена Олександрівна | головний бухгалтер |
Керівник виборного органу Первинної профспілкової організації УкрДУЗТ |
17. | Войтов Іван Миколайович | голова Первинної профспілкової організації УкрДУЗТ |
ЧЛЕНИ ВЧЕНОЇ РАДИ, ОБРАНІ ТРУДОВИМ КОЛЕКТИВОМ |
Завідувачі кафедр |
18. | Бабаєв Михайло Михайлович | завідувач кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки |
19. | Бантюков Сергій Євгенович | завідувач кафедри обчислювальної техніки та систем управління |
20. | Близнюк Леся Миколаївна | завідувач кафедри історії та мовознавства |
21. | Бутько Тетяна Василівна | завідувач кафедри управління експлуатаційною роботою |
22. | Воронін Сергій Володимирович | завідувач кафедри машинобудування та технічного сервісу машин |
23. | Дикань Володимир Леонідович | завідувач кафедри економіки та управління виробничим і комерційним бізнесом |
24. | Дикань Олена Володимирівна | завідувач кафедри менеджменту, публічного управління та HR технологій |
25. | Зоріна Олена Іванівна | завідувач кафедри маркетингу, комерційної діяльності та економічної теорії |
26. | Каргін Анатолій Олексійович | завідувач кафедри інформаційних технологій |
27. | Кірдіна Олена Григорівна | завідувач кафедри фінансів, обліку і аудиту |
28. | Ковальов Антон Олександрович | завідувач кафедри управління вантажною і комерційною роботою |
29. | Лобяк Олексій Вікторович | завідувач кафедри будівельної механіки та гідравліки |
30. | Ломотько Денис Вікторович | завідувач кафедри транспортних систем та логістики |
31. | Малихіна Яна Анатоліївна | завідувач кафедри правового забезпечення та адміністрування транспортної діяльності |
32. | Мартинов Ігор Ернстович | завідувач кафедри інженерії вагонів та якості продукції |
33. | Мойсеєнко Валентин Іванович | завідувач кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем |
34. | Мороз Володимир Ілліч | завідувач кафедри механіки і проектування машин |
35. | Нешко Світлана Ігорівна | завідувач кафедри іноземних мов |
36. | Огар Олександр Миколайович | завідувач кафедри залізничних станцій та вузлів |
37. | Плугін Андрій Аркадійович | завідувач кафедри залізничної колії і транспортних споруд |
38. | Плугін Дмитро Артурович | завідувач кафедри будівельних матеріалів конструкцій та споруд |
39. | Приходько Сергій Іванович | завідувач кафедри транспортного зв’язку |
40. | Резуненко Марина Євгенівна | завідувач кафедри вищої математики та фізики |
41. | Толстов Іван Вікторович | завідувач кафедри філософії та соціології |
42. | Угненко Євгенія Борисівна | завідувач кафедри вишукувань та проектування шляхів сполучення, геодезії та землеустрою |
43. | Шепеленко Тетяна Валеріївна | завідувач кафедри фізичного виховання та спорту |
Наукові та науково-педагогічні працівники |
44. | Бабенко Андрій Олександрович | доцент кафедри машинобудування та технічного сервісу машин |
45. | Василенко Олег Вадимович | доцент кафедри теплотехніки, теплових двигунів та енергетичного менеджменту |
46. | Вовк Руслан Володимирович | професор кафедри вищої математики та фізики |
47. | Єрмоленко Олексій Анатолійович | доцент кафедри управління державними і корпоративними фінансами, докторант |
48. | Каменева Наталія Миколаївна | доцент кафедри маркетингу, комерційної діяльності та економічної теорії |
49. | Каменєв Олександр Юрійович | доцент кафедри автоматики та комп’ютерного телекерування рухом поїздів |
50. | Кондратюк Микола Валерійович | доцент кафедри економіки та управління виробничим і комерційним бізнесом |
51. | Костиркін Олег Володимирович | доцент кафедри охорони праці та навколишнього середовища |
52. | Лисечко Володимир Петрович | професор кафедри транспортного зв’язку, керівник навчально-методичного центру |
53. | Лютий Віталій Анатолійович | доцент кафедри будівельних матеріалів, конструкцій та споруд |
54. | Маковоз Олена Володимирівна | завідувач аспірантури і докторантури |
55. | Никитинський Андрій Володимирович | доцент кафедри будівельних матеріалів конструкцій та споруд |
56. | Павлов Віталій Іванович | доцент кафедри філософії та соціології |
57. | Панчук Олексій Вікторович | старший викладач кафедри теплотехніки, теплових двигунів та енергетичного менеджменту, заступник голови Первинної профспілкової організації |
58. | Прохорченко Андрій Володимирович | професор кафедри управління експлуатаційною роботою |
59. | Пузир Володимир Григорович | професор кафедри експлуатації та ремонту рухомого складу |
60. | Рибін Андрій Вікторович | старший викладач кафедри інженерії вагонів та якості продукції |
61. | Рукавішников Павло Володимирович | старший викладач кафедри теплотехніки, теплових двигунів та енергетичного менеджменту |
62. | Шандер Олег Едуардович | доцент кафедри управління експлуатаційною роботою |
Працівники |
63. | Бережна Світлана Михайлівна | начальник відділу кадрів |
64. | Романович Євгенія Володимирівна | начальник навчального відділу |
Представник аспірантів, докторантів |
65. | Токаренко Анастасія Андріївна | аспірант кафедри залізничних станцій та вузлів |
КЕРІВНИК ОРГАНУ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ УкрДУЗТ |
66. | Купіна Марія Михайлівна | керівник органу студентського самоврядування УкрДУЗТ − голова студентської ради УкрДУЗТ, студентка економічного факультету |
ВИБОРНІ ПРЕДСТАВНИКИ З ЧИСЛА СТУДЕНТІВ |
67. | Барабаш Крістіна Леонідівна | студентка будівельного факультету |
68. | Грибанов Дмитро Олексійович | студент механіко-енергетичного факультету |
69. | Кравченко Олеся Олексіївна | студентка навчально-наукового центру гуманітарної освіти |
70. | Мацегора Вікторія Олександрівна | студентка механіко-енергетичного факультету |
71. | Молоканова Владислава Сергіївна | студентка факультету управління процесами перевезень |
72. | Одінцова Аліна Ігорівна | студентка факультету управління процесами перевезень |
73. | Опарій Микита Сергійович | студент економічного факультету |
74. | Теодорський Віталій Володимирович | студент факультету інформаційно-керуючих систем та технологій |
75. | Федоркова Дар’я Ігорівна | студентка економічного факультету |
76. | Чебоненко Дар’я Семенівна | студентка факультету інформаційно-керуючих систем та технологій |