Вступ на основі диплома бакалавра, спеціаліста або магістра

Шановні вступники в магістратуру! Увага!

ФАХОВІ ІСПИТИ «МАГІСТРАТУРА 2022»!

Інформація для тих, хто ще НЕ СКЛАДАВ фахові вступні випробування!

Кожного вівторка об 11:00 будуть проходити фахові вступні випробування в магістратуру УкрДУЗТ!
Іспити будуть проходити у форматі відео-конференції на платформі ZOOM, для автентифікації при собі треба мати паспорт.
Ідентифікатор конференції 430 422 5238
Пароль 915001

Шановні вступники! Увага!

Будь ласка перевіряйте статуси поданих заяв у ваших електронних кабінех!
1. Якщо ви подавали тільки на контракт, то ви будете рекомендовані тільки на контракт! Зарахування 26.09.2022.
2. Якщо ви подавали на бюджет і немає статусу “рекомендовано на бюджет”, то ви залишаєтеся в статусі “допущено”. Це означає, що ви формально рекомендовані на контракт, остаточно ваш статус буде проставлено 25.09.22 після завершення зарахування вступників на бюджет.
3. Всі вступники, незалежно від форми фінансування повинні виконати умови вступу і заповнити гугл-форму нижче до 23.09.22 (це також потрібно для формування реквізитів на оплату)

Згідно Правил прийому 2022 документи до університету подаються в електронному вигляді.
Для цього Вам необхідно:
✅ Зробити якісні фотокопії або скан копії документів
       – паспорт громадянина України;
       – довідка про реєстрацію місця проживання (якщо  у вас id-паспорт);
       –  ІПН;
       – документ про отриману освіту ( диплом спеціаліста/бакалавра/ магістра);
       – додаток до документа про освіту;
       – приписне або військовий квиток (для чоловіків);
       – фото формату 3х4.
✅ Заповнити гугл форму за посиланням https://forms.gle/Pgw5aiHrsVkV94fcA  та завантажити в неї підготовлені фотокопії/сканкопії документів.