10 Грудень 2020

СОЦІОЛОГІЧНИМ ГУРТКОМ КАФЕДРИ ФІЛОСОФІЇ ТА СОЦІОЛОГІЇ В ONLINE ФОРМАТІ БУВ ПРОВЕДЕНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР НА ТЕМУ: “ГЕНДЕРНІ СТЕРЕОТИПИ: МИНУЛЕ ТА СУЧАСНІСТЬ”

В межах роботи соціологічного гуртка кафедри 30.11.2020 в online форматі був проведений науково-практичний семінар на тему: “Гендерні стереотипи: минуле та сучасність” (керівник – к.ф.н, доц. Даніл’ян В.О.).

У роботі гуртка прийняли участь викладачі кафедри філософії та соціології доц. Даніл’ян В.О. та доц. Толстов І.В., а також студенти ІІ курсу факультету “Управління процесами перевезень”.

Були обговорені таки питання:

– походження та функції гендерних стереотипів

– основні напрямки у вивченні гендера та гендерних стереотипів

– вплив гендерних стереотипів в ЗМІ на формування статеворольової соціалізації

– репрезентація фемінності і маскулінності в ЗМІ

– наслідки конструювання гендерних стереотипів мас-медіа.