Небезпеки антропогенного походження у побутовому та виробничому середовищі

в.о. завідувача кафедри

Гармаш Богдан Костянтинович

в.о. завідувача кафедри, доцент, к.т.н.

корпус 2, поверх 2, лабораторії хімії

Керівник гурткаКатковнікова Лідія Анатоліївна, к.т.н., доц., доцент кафедри охорони праці та навколишнього середовища.

Староста гуртка Войтов І.В., 110-БОП-Д23, 1 курс.

Метою створення гуртка є активізація наукових досліджень серед студентів у галузі хімії, а також реалізація наукових, творчих, духовних та інших інтересів студентів щодо проблем безпеки хімії як науки про природу,
що вивчає молекулярно-атомарні перетворення речовин.

Основними завданнями гуртка «Небезпеки антропогенного походження у побутовому та виробничому середовищі» є:
– організація науково-дослідницької та винахідницької діяльності;
– створення умов для розкриття наукової та науково-практичної діяльності;
– участь в наукових та науково-практичних конференціях, семінарах та інших
заходах;
– створення сприятливих умов для активного залучення студентів до наукової
діяльності;
– участь у науковій діяльності університету.

Члени гуртка «Небезпеки антропогенного походження у побутовому та виробничому середовищі» здійснюють: наукову, науково- дослідницьку діяльність, приймають участь в обговоренні питань діяльності гуртка, приймають участь у роботі наукових конференцій, семінарів та інших заходах безпосередньо в університеті та за його межами.