«Інфраструктура залізничного транспорту»

Починаючи із 2019/20 н.р. згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1271 від 04.10.2019 р. в УкрДУЗТ проводиться другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інфраструктура залізничного транспорту» за напрямком: «Рухомий склад залізниць та тяга поїздів, транспортні споруди, залізнична колія».

Конкурс проводиться відповідно до Положення, затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України №605 від 18.04.2017 р. До участі у Конкурсі запрошуються студенти і студентські колективи закладів вищої освіти України які мають відповідний напрям навчання.

Етапи проведення Конкурсу:

  • перший етап – заочний. Він передбачає попередній відбір робіт претендентів шляхом їх експертизи і рецензування, фахівцями відповідної галузі;
  • другий етап – очний. Проводиться у вигляді науково-практичної конференції, на яку запрошуються автори робіт-відібраних на першому етапі.

За результатами доповідей та обговорення на конференції конкурсною комісією визначаються переможці Конкурсу, що засвідчується іменними дипломами відповідного рівня.