20 Лютий 2024

Міжнародний день жінок та дівчат у науці

18 лютого 2024 року у Харкові відсвяткували Міжнародний день жінок та дівчат в науці. Вже стало доброю традицією, що Український державний університет залізничного транспорту зі своїми науковими розробками бере участь в подібних заходах, демонструючи таким чином свою активну позицію та підтримуючи розвиток науки України.

За дорученням Харківського міського голови Ігоря Терехова за сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток науки в Україні та з нагоди Міжнародного дня жінок і дівчат у науці найкращим жінкам-науковцям Харкова вручили подяки.

Серед нагороджених – доцент кафедри автоматика та комп’ютерне телекерування рухом поїздів Українського державного університету залізничного транспорту ЩЕБЛИКІНА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА.

Міжнародний день жінок та дівчат у науці