18 Травень 2024

Український державний університет залізничного транспорту продовжує розвивати співробітництво з польским партнерами.
Спільно із проректором з науково-педагогічної роботи, к.т.н., доцентом Панченко Владиславом Вадимовичем відвідали Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego факультет Faculty of Transport, Electrical Engineering and Computer Science та ZAKŁADY AUTOMATYKI KOMBUD S. A.
Обговорили розвиток партнерства та подальші перспективи. В планах актуалізація змісту освітніх програм, стажування для студентів та співробітників, оновлення лабораторної бази УкрДУЗТ, спільні освітні та наукові проєкти.
Впевнені, що невдовзі студентська та освітянська спільнота УкрДУЗТ повною мірою відчують ефект від їх реалізації.
Попри все, долаючи перешкоди, Університет продовжує свій невпинний рух вперед!