26 Січень 2022

АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД КАФЕДРИ ТСЛ З НОВОГО НАБОРУ У КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ “ХАРКІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС №21” ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

26 січня 2022 р. відповідно до плану роботи кафедри ТСЛ з нового набору проведено агітаційний захід серед випускників та учнів Комунального закладу “Харківський навчально-виховний комплекс №21” Харківської міської ради.

Роботу по залученню майбутніх абітурієнтів на навчання, про можливості підготовки  до ЗНО  та про олімпіаду з математики, української мови та літератури доводила до зацікавлених осіб та педагогів к.т.н., доц. кафедри  ТСЛ Г.О.Примаченко. Вона розмистила  інформацію від  університету та приймальної комісії про вступ на освітні програми  факультету УПП,  а також проведено співбеседу із учнями старших класів (2 класа, 39 учнів) щодо участі у дні відкритих дверей університету.

Для довідки:

У навчальному закладі визначена українська мова навчання. Загальна кількість класів – 11.

Загальна кількість членів педагогічного колективу – 20 вчителів.

Загальна кількість дітей – 256 учнів, 20 вихованців. З 2010 року в закладі впроваджено профільне навчання. За бажанням учнів та батьків  в 10 класі організовано профіль української філології та в 11 класі -профіль української філології.