08 Лютий 2022

АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД З НОВОГО НАБОРУ ІЗ ПРАЦІВНИКАМИ ХАРКІВСЬКОЇ ТА СУМСЬКОЇ ФІЛІЇ ПРАТ КИЇВ-ДНІПРОВСЬКЕ МППЗТ

08 лютого 2022 р.  зав. каф. ТСЛ, проф. Д.В.Ломотько провів агітаційний захід  з нового набору із працівниками Харківської та Сумської філії ПРАТ Київ-Дніпровське МППЗТ

Проф. Ломотько Д.В. провів роботу по залученню майбутніх абітурієнтів на навчання серед співробітників та бітьків, довів до відома відомості про підготовку  до ЗНО та про можливість отримання додаткових балів при вступі до університету,  оголосив інформацію від  приймальної комісії про вступ до університету серед зацікавлених осіб. Під час проведення профорієнтаційної роботи на Харківської  філії ПРАТ Київ-Дніпровське МППЗТ  розміщено відповідну наочну агітацію, проведено співбеседу із  керівництвом філії.

АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД  З НОВОГО НАБОРУ ІЗ ПРАЦІВНИКАМИ ХАРКІВСЬКОЇ ТА СУМСЬКОЇ ФІЛІЇ ПРАТ КИЇВ-ДНІПРОВСЬКЕ МППЗТ