10 Травень 2023

АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД З НОВОГО НАБОРУ ІЗ ПРАЦІВНИКАМИ ТЕК ЗАХІДТРАНССЕРВІС М. УЖГОРОД

08 травня 2023 р.  ст. викл. каф. Транспортні системи та логістика к.т.н. Д.В.Арсененко ,  провів агітаційний захід  з нового набору із працівниками ТЕК ЗАХІДТРАНССЕРВІС м. Ужгород

Арсененко Д.В. провів роботу по залученню майбутніх абітурієнтів на навчання серед співробітників та бітьків, довів до відома відомості про підготовку  до НМТ та про можливість отримання додаткових балів при вступі до університету,  оголосив інформацію від  приймальної комісії про вступ до університету серед зацікавлених осіб. Під час проведення профорієнтаційної роботи на ТЕК ЗАХІДТРАНССЕРВІС  розміщено відповідну наочну агітацію, проведено співбеседу із  керівництвом. Висловлюємо глибоку вдячність керівнику підприємства Парфенюку Анатолію Миколайовичу за сприяння у проведенні заходу.

Довідково: ТОВ “ТЕК ЗАХІДТРАНССЕРВІС ” є провідним вітчизняним логістичним підприємством у сфері перевезень та експедирування вантажів різними видами транспорту.