18 Квітень 2024

Екскурсія здобувачів освіти спеціальності 275 – Транспортні технології на логістичні об’єкти

Екскурсія здобувачів освіти освітньо- наукових програм 2 та 3 рівнів освіти спеціальності 275 – Транспортні технології на логістичні об’єкти

18 квітня кафедра «Транспортні системи та логістика» (зав. каф. професор Д.В.Ломотько) організувала для магістрів та аспірантів  факультету Управління процесами перевезень освітньо-наукових програм 2 та 3 рівня  освіти спеціальності 275 – Транспортні технології на логістичні об’єкти  екскурсію підприємствами логістичного профілю.

Цього разу було відвідано Харківську філію Центру транспортного сервісу “Ліски”, що є українським лідером у сфері організації залізничних та інтермодальних перевезень транзитних та експортно-імпортних вантажів.

Комплекс включає в себе cкладний логістичний об’єкт, де проводяться всі операції по прийому і відправлення контейнерних та масових вантажів. У розпорядженні терміналу є майданчик з можливістю зберігання  контейнерів, обладнана спеціалізованими кранами вантажопідйомністю до 30,5 тон для обробки 20-ти (TEU) і 40-футових (FEU) контейнерів.

Екскурсію підприємством проводив випускник УкрДУЗТ, а нині представник керівництіва філії УДЦТС «Харків-Ліски» Діхтяренко С.А., який повідав студентам та аспірантам про функціональний потенціал контейнерних перевезень всіма видами транспорту, а також про можливість майбутнього працевлаштування кращих випускників в одній з найшвидше прогресуючій й найбільш високо оплатній в Україні та світі галузі логістичного сервісу.

Колектив викладачів кафедр та здобувачі освіти факультету УПП Українського державного університету залізничного транспорту дуже вдячні керівництву філії УДЦТС «Харків-Ліски» у особі Діхтяренко С. А. за цікаву екскурсію.