14 Квітень 2024

Оновлено магістерську освітньо-наукову програму «Організація перевезень та управління на транспорті»

22 березня 2024 р. на засіданні Вченої ради Українського державного університету залізничного транспорту одноголосно затверджено оновлену магістерську освітньо-наукову програму «Організація перевезень та управління на транспорті» здобувачів вищої освіти рівня магістр.

Метою навчання за програмою є підготовка фахівців, здатних розв’язувати складні задачі і проблеми транспортної галузі у сфері транспортних систем і технологій, що передбачає проведення досліджень; набуття універсальних знань, що спираються на фундаментальні теорії, концепції, ідеї, принципи, поєднаних у єдину світоглядну систему як чинника подальшого професійного зростання та широкого кола задач загального характеру у сфері організації перевезень і управління на транспорті та транспортних технологій в цілому.

Теоретичний зміст предметної області: розділи науки та техніки, які вивчають та поєднують зв’язки та закономірності в теорії функціонування транспортних систем та  технологій.

Передумовою для розроблення та впровадження освітньо-наукової програми (ОНП) ОПУТ стала об’єктивна необхідність розширення напряму підготовки фахівців, що було започатковано на кафедрах факультету УПП УкрДУЗТ, та спрямовано на вивчення інтелектуальних транспортних систем і технологій. Консультації з роботодавцями, опитування випускників, спілкування зі здобувачами після проходження практики, показали попит на фахівців зі знаннями інтелектуальних систем, здатних враховувати специфіку залізничного транспорту. Кадровий потенціал ОНП ОПУТ забезпечується чотирма основними випускаючими кафедрами, які мають необхідні досвід, знання та вміння за напрямом розвитку ОНП. Дана програма дає можливість реалізувати себе не тільки в області транспортного комплексу але і в бізнес структурах, в наукових та проектних організаціях.

Запрошуємо бажаючих та зацікавлених на навчання!