27 Вересень 2022

Участь кафедри Транспортні системи та логістика у програмі німецької служби академічних обмінів (DAAD)

Професор, завідувач  кафедри Транспортні системи та логістика, д.т.н. Ломотько Д.В. став членом комісії у програмі німецької служби академічних обмінів (DAAD). Робота здійснюється у межах проекту DAAD «Україна цифрова: Забезпечення академічної успішності під час кризи (2022)».

Довідково: DAAD – найбільша організація у світі в сфері підтримки міжнародного обміну студентами та вченими. Вона є зареєстрованою спілкою із центром у Бонні, її членами є всі державно акредитовані ЗВО та студентські представництва цих ЗВО. До складу DAAD входять 14 представництв та 50 інформаційних центрів у всьому світі. Своїми програмами обміну, яких налічується більше 200, DAAD охоплює всі дисципліни та країни світу. Багато студентів, викладачів та вчених змогли завдяки DAAD отримати цінний досвід від перебування за кордоном.