25 Березень 2021

Участь кафедри ТСЛ у міжнародному семінарі “Україна як стратегічний виробничий центр у світовому ланцюжку поставок”

24 березня 2021 р. за сприянням Ради CSCMP UA RT (Рада професіоналів з управління ланцюгами постачання) відбувся міжнародний семінар “Україна як стратегічний виробничий центр у світовому ланцюжку поставок”, в якому взяв участь завідувач кафедри Транспортні системи та логістика УкрДУЗТ, д.т.н., професор Д.В.Ломотько.
Під час заходу президент CSCMP RT в Україні Vira Dobachevska поділася інформацією про перспективи розвитку логістичних ланцюгів у вітчизняних умовах.
На семінарі було обговорено наступні питання: Виробництво як найважливіша частина ланцюга поставок. Моделювання в режимі реального часу переїзду виробництва та ланцюга поставок в Україну. Українські виробничі кластери та вузли як основні рушії міжнародного бізнесу. Правові та інфраструктурні умови в Україні щодо розвитку Виробничого центру в Україні та розгляду глобального реконструкції ланцюга поставок. Нові можливості та реконструкція ланцюгів поставок, ініційовані COVID: оптимізація термінів виконання та витрат та ресурсів. Розвиток практиків молодого покоління в ланцюжку поставок в Україні.