19 Листопад 2023

Участь у семінарі “Транс’європейська транспортна мережа – Українські пропозиції” представників кафедри ТСЛ

На початку листопада Association of Ukrainian Transport Infrastructure Innovations було проведено науково-експертний семінар «Транс’європейська транспортна мережа – Українські пропозиції». Від університету у семінарі взяв участь зав. каф. Транспортні системи та логістика д.т.н., проф. Ломотько Д.В.
Обговорено можливі бачення розвитку TEN-Т коридорів з погляду України та інтересів котрі будут цікаві нашим сусідам та партнерам Польщі, Румунії, Латвії, Литви. Пан Patryk Wild презентував і розповів про можливості котрі може використовувати Україна і обговорили, що деякі елементи інфраструктури на картах (українська територія) презентованих Еврокомісією і Джасперс взагалі відсутні.
Вирішено  доопрацювати дизайн та бачення інтеграції української інфраструктури до Європейських мереж, та презентувати його European Commission Офіс Президента України Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України та місцевим органам влади. Ці напрацювання доповнять концепцію розвитку Ініціативи Трьох морів від України #3SI Three Seas Summit and Business Forum.