12 Травень 2023

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ПРО ОСНОВНІ ЗАСАДИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗВО

Пішов відлік другого року широкомасштабної війни, але вільна українська транспортна освіта продовжує розвиватись та удосконалюватись. Колаборації, взаємодії та обмін досвідом різних університетів тільки покращують рівень освіти!

11 травня 2023 року в межах освітньо-наукового проєкту «Синергія знань і досвіду у сфері транспортного бізнесу і логістики» для студентів, викладачів та гарантів освітніх програм чотирьох провідних транспортних університетів України була проведена лекція на тему “Принципи експлуатації залізничної системи України. Структура та сиcтема управління АТ “Укрзалізниця”.

Лектор провідний фахівець з експлуатації залізничних систем Андрій Прохорченко – доктор технічних наук, професор, дійсний член Транспортної академії України, гарант освітньо-професійної програми “Організація міжнародних перевезень” на магістерському рівні освіти.

На лекції розібрали основні засади експлуатації залізничної системи України, обговорили фундаментальні речі – моделі перевезення та точність в залізничних системах. Дякую всім присутнім на лекції! Тримаємось!

Лекцію орієнтовано здобувачів вищої освіти спеціальності 275 – «Транспортні технології (за видами)”, 273 «Залізничний транспорт», 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

Студенти, викладачі освітньо-професійних програм бакалаврського та магістерського рівнів кафедри УЕР – “Організація міжнародних перевезень” за спеціалізацією 275.02 – транспортні технології (на залізничному транспорті) мають змогу в межах даного проєкту прослухати лекції провідних фахівців з різних видів транспорту. Це важливі знання і досвід для формування кваліфікованих фахівців транспортної галузі! Тримаємось!