06 Квітень 2021

ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ТСЛ ПРОВЕЛИ НИЗКУ АГІТАЦІЙНИХ ЗАХОДІВ У МЕРЕЖІ INTERNET

Викладачі кафедри ТСЛ провели низку агітаційних заходів у мережі internet
На протязі 30 березня – 06 квітня відповідно до затвердженого завідувачем кафедри Транспортні системи та логістика проф. Д.В.Ломотько плану роботи кафедри з нового набору проведено агітаційний захід у мережі internet та соціальних мережах по залученню бажаючих до навчання в університет.
Відповідальні за профорієнтацію викладачі на кафедрі ТСЛ мали змогу встановити контакти серед молоді, випускників шкіл, технікумів та коледжів різних регіонів, та домовитись працювати дистанційно. Стрімкий розвиток сучасних технологій, постійні зміни на ринку праці, суворі вимоги роботодавців щодо майбутніх працівників залізниць та логістов ставлять питання профорієнтації в ряд актуальних та першочергових завдань у навчанні та вихованні підростаючого покоління, формуванні професійного потенціалу транспортної галузі.

ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ТСЛ ПРОВЕЛИ НИЗКУ АГІТАЦІЙНИХ ЗАХОДІВ У МЕРЕЖІ INTERNET