20 Грудень 2021

В рамках Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України співробітники кафедри взяли участь в он-лайн вебінарі з серії «Сучасні підходи до викладання». Вебінар на тему «Оцінювання студентів: заохотити, а не знеохотити» від Британської Ради в Україні відбувся 8 грудня. Під час вебінару викладачі закордонних та національних університетів поділилися підходами до оцінювання студентів, яке спрямоване на підвищення мотивації до навчання, продемонстрували інструменти, які вони використовують для оцінювання навчальних досягнень у дистанційному форматі. Ознайомлення з доповідями дало можливість підвищити кваліфікацію викладачів кафедри з питань: Наскільки методи оцінювання студентів мотивують до навчання та сприяють глибшому розумінню теми? Як ефективно оцінювати навчальні досягнення в дистанційному форматі?.