13 Лютий 2021

Нам 20 років!

Дорогі колеги!

Рівно 20 років тому 14.02.2001 було підписано наказ про формування нашої кафедри ЕУВКБ!!

Навчальний процес на кафедри об’єднав 25 викладачів , зокрема чотири доктори наук, професорів та 18 кандидатів наук. Упродовж 2001-2021р. відбувся захист понад 20 дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук, понад 150 дисертаційних роботи на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук. Випущено 72 номери збірника наукових праць «Вісник економіки транспорту і промисловості», проведено 16 науково-практичних міжнародних конференцій. Все це дає можливість бути в десятці кращих кафедр економічного напрямку України.

У день визначної дати зичу подальшого натхнення, душевної злагоди, а в серці нехай завжди живе любов. Сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю і щиро бажаю вам бадьорості ,здоров’я ,радощів в кожному дні, мудрості гарної вдачі та успіху!!!

Божої благодаті, мира та добра

Володимир Дикань

Нам 20 років!
Склад кафедри в 2003 році