19 Січень 2022

Конкурс «УСПІШНИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ»

Старшокласники та студенти коледжів! Увага!

Кафедра «Економіка та управління виробничим і комерційним бізнесом» Українського державного університету залізничного транспорту оголошує конкурс «УСПІШНИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ».

Конкурс  проводиться за підтримки:

• Міністерства розвитку громад на територій України;
  • Департаменту науки і освіти, Управління розвитку промисловості та Управління транспортом Харківської обласної державної адміністрації.

Конкурс проводиться в 3 етапи та стартує 10 січня 2022 р. в усіх загальних закладах середньої освіти (далі ЗЗСО), ліцеях та коледжах Харкова та області. До участі в конкурсі запрошуються учні 10-11 класів, cтуденти коледжів.

Останній день прийому робіт 17 березня 2022 р.

Підведення підсумків, робота Журі, визначення переможців  з 17 по 29 березня 2022 р.

Урочисте нагородження переможців 30 березня 2022 р. м. Харків, УкрДУЗТ, кафедра «Економіка та управління виробничим і комерційним бізнесом».

З умовами конкурсу можна ознайомитися в “Положенні про конкурс”.

Реєстрація на конкурс за посиланням: конкурс

Конкурс «УСПІШНИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ»