25 Грудень 2022

Науково-педагогічне стажування в BALTIC RESEARCH INSTITUTE OF TRANSFORMATION ECONOMIC AREA PROBLEMS (Латвія)

У період з 10 жовтня по 20 листопада 2022 року завідувач кафедрою економіки та управління виробничим і комерційним бізнесом Дикань В.Л., професор кафедри економіки та управління виробничим і комерційним бізнесом Овчиннікова В.О. та доцент кафедри економіки та управління виробничим і комерційним бізнесом Обруч Г.В. пройшли науково-педагогічне стажування в в м. Рига (Латвія) в BALTIC RESEARCH INSTITUTE OF TRANSFORMATION ECONOMIC AREA PROBLEMS  за тематикою «Innovative Educational Technologies: European Experience and Its Application in Training in Economics and Management», спеціальністю 051 «Економіка».

Загальний обсяг науково-педагогічного стажування склав 180 годин (6 кредитів ECTS).