14 Травень 2021

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт!

На базі факультету “Управління та бізнесу” Харківського національного автомобільно-дорожнього університету було оголошено результати Всеукраїнського конкурсу студентських дипломних робіт зі спеціалізації «Економіка підприємства».

За результатами конкурсу наступні студенти кафедри стали перемрожцями:

• Коваленко А.Ю.  отримала диплом І ступеня – переможець Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації «Економіка підприємства»;
  • Гавриш К.В.  – переможець Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації «Економіка підприємства» у номінації «за ґрунтовне теоретичне дослідження»;
  • Веселов А.М.  – переможець Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації «Економіка підприємства» у номінації «за наочне представлення результатів дослідження».

За за високий професіоналізм, плідну працю та підготовку переможця Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації «Економіка підприємства» Дикань В.Л., Воловельська І.В. та Обруч Г.В. були відзначені подяками.

Вітаємо переможців та їх керівників. Бажаємо подальших успіхів, професійних здобутків.

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу  дипломних робіт!