29 Серпень 2020

Вітаємо з початком навчального року

Шановні студенти та колеги!

Вітаємо з початком нового навчального року! Від всієї душі бажаємо успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження, нові професійні досягнення, наукові відкриття та особисті звершення, а життя виставляє лише гарні оцінки!

В Українському державному університеті залізничного транспорту з урахуванням карантинних обмежень, встановлених Постановою Кабінету Міністрів від 22 липня 2020 року «Про встановлення карантину та впровадження посилених протиепідемічних заходів на території з широким розповсюдженням гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусів SARS-CoV-2», будуть введені такі особливості організації першого семестру 2020/2021 навчального року:
– Розпочати 2020/2021 навчальний рік з 01 вересня 2020 року для студентів всіх форм здобуття вищої освіти освітнього рівня «бакалавр» (2, 3,4,5 років навчання) та освітнього рівня «магістр» (2 рік навчання).
– Навчальні заняття для студентів першого року навчання освітніх рівнів «бакалавр» та «магістр» розпочати 16 вересня 2020 року за змішаною формою навчання (за умови сприятливої епідемічної ситуації).
– Освітній процес буде відбуватися за змішаною формою навчання:
● дистанційно – проведення лекційних, практичних (семінарських), індивідуальних занять та консультацій, контроль самостійної роботи;
● аудиторно – проведення лабораторних, практичних та семінарських занять в навчальних групах чисельністю до 20 осіб з урахуванням відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.