26 Грудень 2022

Вітаємо з успішним захистом дисертації та присвоєнням наукового ступеня доктора економічних наук

Вітаємо доцента кафедри економіки та управління виробничим і комерційним бізнесом

Обруч Ганну Володимирівну

з успішним захистом дисертації «Теоретико-методологічні аспекти забезпечення збалансованого розвитку підприємств залізничного транспорту в умовах цифровізаціїі» та присвоєнням наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Захист наукової роботи відбувся 09 грудня 2022 року на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д64.820.05 Українського державного університету залізничного транспорту.

Науковий консультант: доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки та управління виробничим і комерційним бізнесом Українського державного університету залізничного транспорту Дикань Володимир Леонідович.

Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Прохорова Вікторія Володимирівна, Українська інженерно-педагогічна академія, завідувач кафедри економіки та менеджменту; доктор економічних наук, професор Яновська Вікторія Петрівна, Державний університет інфраструктури та технологій, завідувач кафедри економіки, маркетингу та бізнес-адміністрування; доктор економічних наук, професор Мних Ольга Богданівна, Національний університет «Львівська політехніка», професор кафедри маркетингу і логістики.

Науковий ступінь доктора економічних присуджено відповідно до наказу Міністерства освіти і науки №1166 від 23.12.22р.

Колектив кафедри економіки та управління виробничим і комерційним бізнесом  щиро вітає Ганну Володимирівну з присвоєнням наукового ступеня та бажає подальших професійних успіхів, реалізації нових задумів і творчого натхнення!