20 Липень 2023

Академічна мобільність викладачів Українського державного університету залізничного транспорту за програмою Erasmus+ KA107 Staff Mobility for Training

У рамках програми Erasmus+ завідувач кафедри іноземних мов Нешко Світлана пройшла стажування у Познанській політехніці на базі лінгвістичного центру.

Програма стажування була насиченою та продуктивною:

• Відвідали Center  of Languages and Communications та обговорили перспективу спільних проектів.
  • Плануємо провести спільний онлайн форум.
  • Вивчили досвід проведення занять у міні групах для проведення дослідницьких проектів та написання тез.
  • Ознайомились з навчальними планами кафедри іноземних мов та відвідали бібліотеку кафедри.
  • Особливу увагу приділили вивченню програми English for special purposes.