07 Лютий 2022

Результати онлайн-турніру для учнівської та студентської молоді «Цифрова економіка в сучасному світі фінансів»

Турнір проводився з метою популяризації та формування стійкого інтересу до тенденцій розвитку цифрової економіки, котра стає все більш рушійною силою глобального економічного зростання і відіграє вагому роль в прискоренні темпів економічного розвитку, підвищення освітнього рівня, набуття світоглядних орієнтацій та розвитку інтелектуального потенціалу талановитої учнівської та студентської молоді.

Результати перевершили сподівання!

Участь в турнірі прийняли близько 200 учасників з різних навчальних закладів Харкова та харківської області.

Різноманіття тематики проектів-презентацій вражає! Учасники турніру продемонстрували обізнаність в питаннях впровадження нових продуктів фінансового ринку в умовах цифрової економіки, дослідили особливості сучасних платіжних систем в інтернеті, з’ясували  перспективи розвитку цифровізації страхового ринку, проаналізували можливості інвестування в криптовалютні активи та ефективність придбання криптвалют, виявили особливості  розвитку Діджітал-банкінгу в Україні.

Всі учасники турніру отримали сертифікати, а переможці, в рамках кожної секції, були нагороджені дипломами.