27 Квітень 2021

Друга міжнародна науково-технічна конференція «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

27 квітня 2021 року відбулося відкриття  другої міжнародної науково-технічної конференції «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

Враховуючи епідемічну ситуацію в світі, та в Україні зокрема,  конференція  27-29 квітня 2021 р. проводиться в дистанційному режимі в форматі відеоконференцій ZOOM.

Партнерами конференції виступили Український державний університет залізничного транспортуМіністерство освіти і   науки УкраїниМіністерство інфраструктури УкраїниАТ «Українська залізниця»ТОВ «Українська локомотивобудівна компанія»Асоціація технологів – машинобудівників УкраїниСonservatoire national des arts et métiers,Transport Academy (Riga), Politechnika Krakowska im. Tadeusza KosciuszkiPoznan University of TechnologyKazimierz Pulaski University of Technology and Humanities in RadomVilnius Gediminas Technical UniversityBelarusian State University of Transport

Проведення та участь у конференції даного рівня підтверджує міжнародне визнання результатів наукової роботи, а також засвідчує, що сфера наукових інтересів фахівців виходить далеко за рамки досліджень у залізничній сфері.