18 Лютий 2021

Проведення курсів спеціального навчання з перевезення небезпечних вантажів на Ольшанській філії ПрАТ “Київ-Дніпровське МППЗТ”

В період з 8 по 12 червня 2021 року викладачем кафедри управління вантажною і комерційною роботою доцентом Запарою Ярославом Вікторовичем та Директором Навчально-наукового центру спеціального навчання доцентом Козодоєм Дмитром Сергійовичем, проведено спеціальне навчання працівників суб’єктів перевезення небезпечних вантажів Ольшанської філії ПрАТ “Київ-Дніпрвське МППЗТ“. В навчанні приймали участь 33 слухача, серед яких заступники директора та головний інженер філії, диспетчера районів, прийомоздавальники вантажу та багажу, машиніст-інструктор локомотивних бригад, машиністи тепловозів та складачі поїздів. В повному обсязі відпрацьована навчальна програма по зазначеним категоріям працівників та успішно складено тестування за результатами навчання. Слухачі отримали відповідні свідоцтва встановленого зразка. Крім проходження навчання викладачами проведена агітаційна робота по вступу до університету.

Проведення курсів спеціального навчання з перевезення небезпечних вантажів на Ольшанській філії ПрАТ “Київ-Дніпровське МППЗТ”
Проведення спеціального начання з перевезення небезпечних вантажів доцентом Запарою Ярославом Вікторовичем
Проведення спеціального начання з перевезення небезпечних вантажів доцентом Запарою Ярославом Вікторовичем 2
Агітація на Ольшанській філіїї ПрАТ Київ-Дніпровське МППЗТ