06 Липень 2022

Участь в онлайн заходах від Google Україна та Міністерства освіти і науки України

Викладачі кафедри “Інженерія вагонів та якість продукції” долучилися до заходів організованих в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України.

23 червня 2022 року відбувся практичний онлайн-семінар від Google щодо використання цифрових інструментів для представників вищої та фахової передвищої освіти. Під час заходу були розглянуті головні переваги та особливості рішень Google for Education для вищої та фахової передвищої освіти.
29 червня 2022 року відбувся онлайн-тренінг щодо можливостей використання платформи YouTube в освітньому процесі. Тренінг покликаний ознайомити освітян усіх груп із головними функціями та принципами роботи YouTube, а також перевагами застосування для онлайн-викладання.
За результатами заходів та успішного тестування викладачі кафедри отримали сертифікати про підвищення кваліфікації і практичні рекомендації для оптимізації освітнього процесу онлайн.