25 Лютий 2020

Інноваційні технології проектування шляхів сполучення

Інтерес до новітніх геоінформаційних технологій, сучасних програмних комплексів істотно зростає завдяки отриманим на їх основі ефективним рішенням в галузі проектування шляхів сполучення.

Сучасні геоінформаційні системи геодезичних та землевпорядних вишукувань розширюють методи інноваційних досліджень, надаючи цифрові інструменти для організації та оперування просторовими даними, візуалізації проектних рішень.

Нагальні питання інноваційних технологій в дорожньому будівництві були розглянуті на науково-практичній конференції “Нові досягнення в будівництві штучних споруд; автомобільних доріг”, що відбулась 25.02.2020 року на базі Харківського автомобільно-дорожнього коледжу.

Фахівцями кафедри вишукувань та проектування шляхів сполучення, геодезії та землеустрою в рамках конференції проведено майстер-клас з використання сучасного геодезичного обладнання.

25.02.2020 року

Інноваційні технології проектування шляхів сполучення