16 Жовтень 2020

Наукове забезпечення розвитку шляхів сполучення та інтеграція до європейської транспортної системи

Провідні фахівці кафедри вишукувань та проектування шляхів сполучення, геодезії та землеустрою (ВПГЗ) активно приймають участь у науково-практичних конференціях та семінарах, які відбуваються у форматі ZOOM Video Communications.

Асистент кафедри ВПГЗ Сорочук Наталія Ігорівна, в напрямку підвищення кваліфікації, прийняла участь у практичному навчальному семінарі з користування ПК «Будівельні Технології: КОШТОРИС 8», який відбувся з 12 по 16 жовтня 2020 року. В рамах семінару були прослухані лекції фахівців ДП «Держдор НДІ», ТОВ «НВП «БУДІВЕЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ»», ТОВ «Computer Logic Group» та розглянуті майстер-класи, які стосуються як нюансів кошторисної справи так і роботи в Програмному комплексі КОШТОРИС 8.

Викладач кафедри ВПГЗ (асистент Сорочук Н.І.) та студенти наукового гуртка «Геодезія та проектування шляхів сполучення» прийняли участь у науково-практичній конференції «НАУКОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ЙОГО ІНТЕГРАЦІЇ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ», яка пройшла 22 жовтня 2020 року та була приурочена до 90-річчя ДП «Державного автотранспортного науково-дослідного і проектного інституту». В рамках конференції обговорювались питання визначення сучасних тенденцій та пріоритетів розвитку транспортної системи України.