19 Березень 2021

Провідні фахівці кафедри ВПГЗ та студенти наукового гуртка «Геодезія та проектування шляхів сполучення» прийняли участь у роботі Першої всеукраїнської науково-практичної конференції «BIM-технології в будівництві: досвід та інновації»

Провідні фахівці кафедри вишукувань та проектування шляхів сполучення, геодезії та землеустрою та студенти наукового гуртка «Геодезія та проектування шляхів сполучення» прийняли участь у роботі Першої всеукраїнської науково-практичної конференції «BIM-технології в будівництві: досвід та інновації» за участю іноземних фахівців, яка відбулася 18‒19 березня 2021 р. у Харківському національному університеті будівництва та архітектури.

Робота науково-практичної конференції відбувалась за напрямами:

1. Challenges in Building Information Modeling.
  2. BIM-технології в архітектурно-будівельному проектуванні та розрахунках.
  3. BIM-технології в організаційно-технологічних рішеннях у будівництві.
  4. BIM та геоінформаційні технології в будівництві.
  5. BIM-менеджмент в управлінні життєвим циклом будівельних об’єктів.
  6. BIM-освіта в навчальних закладах архітектурно-будівельного профілю.
  7. Smart City в Україні: від BIM до СIM.